Gruppträningsschema - Forma Kallhäll

Höstschemat hittar du längre ner på sidan.

Beskrivning av gruppträningsklasser hittar du här

Schema 21 augusti - 10 december

MÅNDAG

  • 18:00 Tabata 30 min med Natalie - Sal 1
  • 18:30 Booty 30 min med Natalie - Sal 1
  • 19:00 Core 30 min med Natalie - Sal 1
  • 19:30 Stretch 30 min med Natalie - Sal 2
  • 19:35 Jallabina 60 min med Therese G - Sal 1

TISDAG

  • 18:00 Yoga 60 min med Carro - Sal 1
  • 19:00 Cykel 60 min med Linda - Sal 2
  • 19:30 Zumba 60 min med Saul - Sal 1

ONSDAG

  • 18:00 Cirkelträning 45 min med Sofie - Sal 1
  • 18:45 Booty & Core 45 min med Sofie - Sal 1
  • 19:35 Zumba 60 min med Sergio - Sal 1

TORSDAG

  • 18:30 Forma Pump 60 min med Therese - Sal 1
  • 19:35 Yin Yoga 60 min med Therese - Sal 1

LÖRDAG

  • 10:00 Zumba 60 min med Anette - Sal 1

SÖNDAG

  • 16:00 Zumba 60 min med Sergio - Sal 1

Schema vecka 50, 11 december - 17 december

MÅNDAG

  • 18:00 Tabata 30 min med Natalie - Sal 1
  • 18:30 Booty 30 min med Natalie - Sal 1
  • 19:00 Core 30 min med Natalie - Sal 1
  • 19:35 Jallabina 60 min med Therese G - Sal 1

TISDAG

  • 18:00 Yoga 60 min med Carro - Sal 1
  • 19:00 Cykel 60 min med Linda - Sal 2
  • 19:30 Zumba 60 min med Saul - Sal 1

ONSDAG

  • 18:00 Cirkelträning 45 min med Sofie - Sal 1
  • 18:45 Booty & Core 45 min med Sofie - Sal 1

TORSDAG

  • 18:30 Forma Pump 60 min med Therese - Sal 1
  • 19:40 Yin Yoga 60 min med Therese - Sal 1

LÖRDAG

  • 10:00 Zumba 60 min med Anette - Sal 1

Schema vecka 52, 18 december - 24 december

MÅNDAG

  • 18:00 Tabata 30 min med Natalie - Sal 1
  • 18:30 Booty 30 min med Natalie - Sal 1
  • 19:00 Core 30 min med Natalie - Sal 1
  • 19:35 Jallabina 60 min med Therese G - Sal 1

TISDAG

  • 18:00 Yoga 60 min med Carro - Sal 1
  • 19:00 Cykel 60 min med Linda - Sal 2

ONSDAG

  • 18:00 Cirkelträning 45 min med Sofie - Sal 1
  • 18:45 Booty & Core 45 min med Sofie - Sal 1

Schema vecka 52, 25 december - 31 december

ONSDAG

  • 18:30 Zumba 60 min med Anette - Sal 1

TORSDAG

  • 18:00 Jallabina 60 min med Therese G - Sal 1
  • 19:00 Hatha Yoga 60 min med Therese G - Sal 1

FREDAG

  • 11:00 HIIT 60 min med Therese - Sal 1

LÖRDAG

  • 10:00 Zumba 60 min med Anette - Sal 1

Schema vecka 1, 1 januari - 7 januari

TISDAG

  • 19:00 Cykel 60 min med Linda - Sal 2

ONSDAG

  • 18:00 Cirkelträning 45 min med Natalie - Sal 1
  • 18:45 Booty & Core 45 min med Natalie - Sal 1
  • 19:35 Zumba 60 min med Sergio - Sal 1

TORSDAG

  • 18:00 Yoga 60 min med Carro - Sal 1

LÖRDAG

  • 10:00 Zumba 60 min med Anette - Sal 1

SÖNDAG

  • 16:00 Zumba 60 min med Sergio - Sal 1

 

Schema START 8 januari

MÅNDAG

  • 18:00 Tabata 30 min med Natalie - Sal 1
  • 18:30 Booty 30 min med Natalie - Sal 1
  • 19:00 Core 30 min med Natalie - Sal 1
  • 19:30 Stretch 30 min med Natalie - Sal 2
  • 19:35 Jallabina 60 min med Therese G - Sal 1

TISDAG

  • 18:00 Yoga 60 min med Carro - Sal 1
  • 19:00 Cykel 60 min med Linda - Sal 2
  • 19:05 Zumba 60 min med Saul - Sal 1

ONSDAG

  • 18:00 Cirkelträning 45 min med Sofie - Sal 1
  • 18:45 Booty & Core 45 min med Sofie - Sal 1
  • 19:35 Zumba 60 min med Sergio - Sal 1

TORSDAG

  • 18:30 Forma Pump 60 min med Therese - Sal 1
  • 19:40 Yin Yoga 60 min med Therese - Sal 1

LÖRDAG

  • 10:00 Zumba 60 min med Anette - Sal 1

SÖNDAG

  • 16:00 Zumba 60 min med Sergio - Sal 1

 

Beskrivning av gruppträningsklasser hittar du här